STRONA STARTOWA       KURSY GIMNAZJALNE       KURSY MATURALNE       KONTAKT

MATURZYSTO !Centrum Oświatowo-Wydawnicze PROMOTOR

pomoże Ci pomyślnie napisać maturę 2013 i dostać się na wymarzone studia.

GORĄCE WIADOMOŚCI!

 • OBOWIĄZKOWA MATURA Z MATEMATYKI, a w szkołach w Poznaniu wycofali w klasach maturalnych dodatkowe lekcje z matematyki! W związku z tym zapraszamy Cię na nasze KURSY MATURALNE Z MATEMATYKI! Matematyka na maturze z nami Ci się uda! Nasze kursy przygotowawcze do matury z matematyki pozwolą Ci osiągnąć sukces! Kurs do matury da Ci optymalne przygotowanie do matury. Robimy to profesjonalnie - z podziałem na poziomy matury (podstawowa, rozszerzona)
  O tym, by się przekonać, że wcale nie jest tak, że "jesteś skazany na metematykę i szkoda gadać", lecz że raczej "matematyka na maturze jest dla Ciebie pozytywnym wyzwaniem, któremu (z nami!) jesteś w stanie sprostać, a które potem niesamowicie zaowocuje w Twoim życiu" - ZOBACZ TUTAJ.

 • Obecnie ZAWIĄZUJEMY DRUGOSEMESTRALNE KURSY MATURALNE. Zobacz:INFORMACJE OGÓLNE


Witaj!

Nazywam się Włodzimierz Lapis i jestem matematykiem. Na co dzień pracuję na UAM w Poznaniu. Mogę pochwalić się wykształceniem tak ścisłym (jestem magisterem matematyki), jak i humanistycznym (jestem doktorem nauk humanistycznych). Te dwa aspekty łączę też w swojej pracy zawodowej (bowiem pracuję w Zakładzie Logiki Stosowanej w Instytucie Językoznawstwa). Nie tylko wiem więc z jakimi brakami trafiają do nas kandydaci na studia, ale i potrafię odpowiednio zdiagnozować ich źródło.

Ty z kolei stoisz przed swoim egzaminem maturalnym - obowiązkowym z matematyki, języka polskiego i języka obcego oraz z innych nieobowiązkowych przedmotów. Dowolnie, czy jesteś słaby, czy dobry z danego przedmiotu maturalnego - i tak musisz się dobrze do niego przygotować do matury. To czy i jak je zdasz, będzie decydować o tym jak dalej potoczy się Twoje Życie: zgodnie z Twoimi zamierzaniami i aspiracjami, czy też nie...

Dobrze się składa, że prowadzę (i to już od 1993 roku!) firmę kursową PROMOTOR, bo za jej pośrednictwem mogę Ci pomóc w uporaniu się z Czekającym Cię Wyzwaniem.

Zdajesz maturę w tym roku - skorzystaj z naszego całorcznego kursu do matury (56 godz. lekc. zajęć - 21 spotkań po 120 minut) lub z kursu drugosemestralnego (32 godz. lekc. zajęć - 12 spotkania po 120 minut). Powtórka materiału i rozwiązywanie zadań z dokładnym ich omówieniem bez wątpienia dobrze poskutkują na maturze (wiadomo: "praktyka czyni mistrza").

Oferujemy Ci kursy maturalne z następujących przedmiotów:
 1. OBOWIĄZKOWYCH: matematyka, język polski i język obcy (w zakresie: j. angielski i j. niemiecki),
 2. DODATKOWYCH: fizyka, geografia, chemia, biologia, historia, WOS.
Wybierając maturę na poziomie podstawowym - wybierz i u nas kurs podstawowy, a dany przedmiot z którym dotychczas miałeś kłopoty przestanie być dla Ciebie obcy, a poprzez to bez problemów będziesz mógł go zaliczyć na maturze.

Wybierając maturę na poziomie rozszerzonym - wybierz i u nas kurs rozszerzony, abyś świetnie ją napisał i dzięki temu dostał się na wymarzone studia.

Zapoznaj się więc z naszą ofertą i - jeśli tylko uznasz to za stosowne - skorzystaj z niej dla swego dobra.

dr Włodzimierz Lapis


Co nas wyróżnia, czyli dlaczego właśnie my

 • działamy nieprzerwanie od 1993 roku! - mamy 19 lat doświadczenia,
 • jesteśmy zarejestrowani zarówno w Kuratorium, jak i Urzędzie Gminy,
 • ofertę kursów różnicujemy ze względu na poziom Twoich potrzeb,
 • otrzymujesz bezpłatne lekcje próbne (nie kupujesz "kota w worku"),
 • u nas pracują nauczyciele-pasjonaci, którzy nie tylko odpowiednio przygotują Cie do matury, ale i "zapalą" (niegroźnie!) do swojego przedmiotu,
 • nasi nauczyciele są po prestiżowych kierunkach studiów, a przy tym specjalistami w swoich dziedzinach,
 • kładziemy nacisk na praktykę, zrozumienie i efekty,
 • mamy korzystne systemy: ratalny i rabatowy,
 • a przy tym na rynku poznańskim nie znajdziesz tańszej oferty za godzinę zajęć.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Apel

Drogi uczniu. Przed tobą egzamin maturalny (lub poważniej: egzamin dojrzałości!), od którego zależy czy dostaniesz się na wymarzone studia. Z pewnością wiesz, że "im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju". Kursy w "PROMOTORZE" wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom i przy ich pomocy "walka" o indeks będzie znacznie łatwiejsza. W trakcie kursu czekają Cię egzaminy próbne, sprawdziany, ćwiczenia, konwersacje, prace domowe, rozwiązywanie zadań przy tablicy, ... Pracy jest więc co nie miara. PRACUJ WIĘC I WYMAGAJ WIĘCEJ OD SIEBIE! Na dobrą sprawę nikt Cię nie nauczy, jeśli sam się do tego nie przyłożysz. Z jednej strony czasu masz wystarczająco dużo, aby się solidnie przygotować, z drugiej jednak strony - na tyle niewiele, by niepotrzebnie go nie marnować. W trakcie kursu skoncentruj się na zrozumieniu omawianych zagadnień oraz wytrwale ćwicz konieczne umiejętności. Jeśli umiesz zastosować wiadomości, to znaczy, że rozumiesz, a jeśli rozumiesz, to znaczy, że umiesz! Chodź systematycznie na zajęcia, a ze swoich postępów bądź dumny! (bardzo pomoze Ci to w nauce). Od tego, jak Ci się powiedzie na maturze (do której ma przygotować Cię ten kurs), będzie zależeć, na jakie (jeśli w ogóle) studia się dostaniesz, a co za tym idzie, jak dalej ułożysz Swoje życie zawodowe, od czego może zależeć Twój byt. Tak więc, na dobrą sprawę, wszystko jest w twoich rękach!

                         Życzę Ci powodzenia w tych zmaganiach
                   dyrektor C.O.-W. PROMOTOR dr Włodzimierz Lapis


Rekomendacje

Wypowiedź Ewy Banasiak, zamieszczona w "Głosie Wielkopolskim" z dn. 7 XII 2006 r.:
Kursy przygotowawcze i korepetycje przed ważnymi egzaminami cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży. Powtórka przed egzaminem gimnazjalnym czy maturą pod okiem fachowca jest bowiem gwarancją solidnego przygotowania. Dobry wykładowca potrafi zmobilizować ucznia do wytężonej pracy, a poza tym z pewnością nie pominie istotnych dla przedmiotu tematów. Inna ważna kwestia to wykonywanie ćwiczeń i trudnych zadań w obecności nauczyciela. Na kursie czy podczas korepetycji pomyłki nie kosztują nas tak wiele. Wykładowca służy pomocą w wyjaśnianiu trudnych zagadnień, na które nie ma już czasu w szkole, a rodzic nie ma odpowiedniej wiedzy. Najlepiej rozpocząć zajęcia na kilka miesięcy przed egzaminem. Wtedy z pewnością widać będzie luki w wiedzy i wystarczy czasu na ich uzupełnienie.
Copyright © 2001-2013 C.O.-W. PROMOTOR